DOPRAVA A PLATBA 

Doprava

Po potvrdení objednávky sú Informácie v priebehu niekoľkých minút automaticky zaslané do centrálneho skladu.  

Produkty sú následne starostlivo zabalené, aby sa prepravou nijako nepoškodili. Potom sú odovzdané kuriérskej spoločnosti, ktorá vám doručí balík do niekoľkých dní. 

Online Platba

 

Online platby pre nás zabezpečuje Platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce skrze Platobnú bránu sú plné zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

1. Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

2. Platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Kontakt:

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: [email protected]

Tel: +420 228 224 267

Platba na dobierku

 

Tovar zaplatíte kuriérovi pri dodaní. Nič neplatíte dopredu. Platiť môže kuriérovi v hotovosti, alebo kartou ak má pri sebe platobný terminál.